Zadaj pytanie bibliotekarzowi

Czytelniku!

Jeśli masz jakieś pytania związane z korzystaniem z księgozbioru, wyszukiwaniem potrzebnych informacji lub funkcjonowaniem Biblioteki – zapytaj bibliotekarza. 

Administratorem Pani/Pana danych przetwarzanych jest Biblioteka Publiczna Gminy Mińsk Mazowiecki z siedzibą w Stojadłach reprezentowana przez Dyrektora (adres: Stojadła ul. Południowa 20 05-300 Mińsk Mazowiecki telefon (25) 758 03 52, e-mail: gbpminskmazowiecki@onet.eu ).

 Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych oraz praw przysługujących Pani/Panu w związku z ich przetwarzaniem znajduje się pod adresem: https://www.bp-gminamm.pl/wp-content/uploads/2021/02/Obowi%C4%85zek-informacyjny.pdf

zadzwoń 25 758 03 52

napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *