Zaproponuj zakup

Czytelniku, Czytelniczko!

Chcemy, by nasi Czytelnicy mieli realny wpływ na ofertę Biblioteki dlatego zapraszamy Państwa do współtworzenia księgozbioru biblioteki!

Jeśli w naszym zasobie bibliotecznym nie możesz znaleźć interesującej Cię pozycji lub masz pomysł co powinno znaleźć się w naszym księgozbiorze, wypełnij poniższy formularz online.

Zakupy będziemy realizować w miarę możliwości finansowych i dostępności tytułów na rynku wydawniczym.

 

 

10 myśli na temat “Zaproponuj zakup

  1. Dziękujemy za propozycję.Przy najbliższych zakupach nabędziemy do biblioteki Pani propozycję.
   Pozdrawiamy i czekamy na kolejne

 1. Żyjemy dziś w trudnych czasach i Ja proponuje książki bardziej dla kobiet jako poradniki czy książki psychologiczne takie jak: “Kobiety, które kochają za bardzo” Norwood Robin, “Jak przestać się martwić” Tallis Frank czy “Jak kierować myślami? O mocy hipnoterapii i odzyskiwaniu kontroli nad życiem” Von Berlepsch Thimon, Blitzer Lisa

  1. Dziękujemy za propozycje. Przy najbliższych zakupach nabędziemy do biblioteki “Jak przestać się martwić”. Pozdrawiamy i czekamy na kolejne.

 2. Warto czasem uciec gdzieś daleko? Warto zostawić wszystko za sobą, by rozpocząć nowe życie? “Ucieczka z kraju kobiet” Dominika Wanga odpowie na to pytanie.

  1. Dziękujemy za propozycję zapraszamy do biblioteki po książkę, którą można już wypożyczać.

 3. Żywiciel – Ellis Deborah
  Książkę bardzo potrzebuję na zajęcia z kołem czytelniczym-polecana przez CEO.
  „Żywiciel” to opowieść o lojalności, harcie ducha, przyjaźni i sile życia w niezwykłych warunkach.
  Pierwsza część przetłumaczonej na 25 języków trylogii autorstwa Deborah Ellis, kanadyjskiej pisarki i działaczki na rzecz pokoju, laureatki jednego z najważniejszych wyróżnień w świecie literatury dziecięcej – Sweden’s Peter Pan Prize oraz wielu innych nagród. Dochody z trylogii „Żywiciel” przekazuje na pomoc mieszkańcom terenów objętych kryzysem.

  1. Książka została wydana w 2016 roku, staramy się nabywać do biblioteki nowości wydawnicze (książki wydane w 2019, 2020 i 2021 roku). Jednakże będziemy miały na uwadze Pani propozycje.

  1. Dziękujemy za propozycję, przy najbliższych zakupach nabędziemy zaproponowaną pozycję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *