Podsumowań ciąg dalszy

W grudniu zaprosiliśmy przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Stojadłach do wspólnych działań. W grupach przedszkolnych przeprowadziliśmy zajęcia, podczas których dzieci wysłuchały opowiadania A. Głowińskiej „Kicia Kocia w bibliotece”. Podczas rozmowy dzieci dowiedziały się co to, jest biblioteka, co w niej można robić i jakie książki można wypożyczać. Na koniec dzieci z grupy 3 i 4 latków otrzymały małe upominki oraz książki, o przygodach Kici Koci, dla przedszkola, które Biblioteka otrzymała od Wydawnictwa Media Rodzina. Natomiast dzieci z grupy 5 i 6 latków wzięły udział w konkursie plastycznym „Święta Kici Koci”. Po burzliwych obradach komisji konkursowej, wszystkie 33 prace zajęły I miejsca. Dzieci otrzymały małe upominki (balony, naklejki, tekturowe figurki) oraz książki dla przedszkola o przygodach Kici Koci, które Biblioteka otrzymała od Wydawnictwa Media Rodzina. Laureatami konkursu zostali: Lenka, Marcel, Paulina, Szymek, Tomek, Aniela, Jaś, Kasia, Oliwia, Maja, Filipek, Basia, Wiktoria, Kacper, Michała, Basia, Karol, Igor, Alan, Krystian, Filip, Piotr, Oskar, Oliwia, Szymon, Kinga, Radzio, Ala, Adaś, Basia, Miłosz, Marta i Antek. Gratulujemy!
W tym miejsce kierujemy podziękowania dla Wydawnictwa Media Rodzina za pomoc i wsparcie.

Kolaż zdjęć. Plakat konkursu Bajkowe święta Kici Koci, prace dzieci.
Bajkowe święta Kici Koci

Logo wydawnictwa media rodzina

Kolaż zdjęć. Zajęcia w przedszkolu "Kicia Kocia w bibliotece", zdjęcia książek i gadżetów od wydawnictwa.
Kicia Kocia w bibliotece