Patroni Roku 2024

Sejm Rzeczpospolitej Polskiej wybrał patronów roku 2024.
Są nimi:
– Marek Hłasko
– abp Antoni Baraniak
– Romuald Traugutt
– Wincenty Witos
– Kazimierz Wierzyński
– Melchior Wańkowicz
– Rodzina Ulmów
– Zygmunt Fortunat Miłkowski
– Polscy Olimpijczycy

Kolaż 9 zdjęć przedstawiających patronów roku 2024 wybranych przez Sejm RP. Na zdjęciach znajdują się abp Antoni Baraniak, Marek Hłasko, Romuald Traugutt, Wincenty Witos, Kazimierz Wierzyński, Melchior Wańkowicz, Rodzina Ulmów, Zygmunt Fortunat Miłkowski, Polscy Olimpijczycy

Senat na patronów 2024 roku wskazał natomiast takie osobistości jak:
– Witold Gombrowicz
– Czesław Miłosz
– Wincenty Witos
– Władysław Zamoyski

oraz Edukację Ekonomiczną

Grafika przedstawiająca Patronów roku 2024 wybranych przez Senat RP, Na grafice znajduje się logo Senatu, kolaż 5 zdjęć z Patronami: Władysław Zamoyski, Wincenty Witos, Witold Gombrowicz, Czesław Miłosz oraz zdjęcie z wykresami symbolizujące Edukację Ekonomiczną. Na zdjęciu również wymienieni są patroni w formie tekstowej