Wyniki konkursu recytatorskiego

Na konkurs recytatorski “Wiersze, które lubimy” wpłynęło 57 filmów z recytacjami. Komisja konkursowa podczas oceny recytacji wzięła pod uwagę następujące kryteria oceny m.in.: znajomość utworu, poprawność wymowy, dykcja, interpretacja utworu, ogólny wyraz artystyczny. Młodzi recytatorzy wykazali

się niezwykłymi talentami, w ciekawy sposób zaprezentowali wiersze, niektórzy podczas recytacji zadbali o rekwizyty. Komisja konkursowa miała trudny orzech do zgryzienia, po burzliwych obradach podjęła decyzję i przyznała

w kategorii uczniowie klas III szkół podstawowych

I miejsce Jackiewicz Laura

II miejsce Karolina Rosochacka, Robert Świątek

III miejsce Lena Rokicka,  Aleksander Krusiewicz, Alicja Majszyk, Franciszek Szwajkowski

Wyróżnienie Anna Ruta, Tomasz Cudny, Piotr Jagliński, Marcelina Stańczuk, Lena Wysocka, Żelazowski Jan, Wocial Kacper, Igor Królak, Izabela Rawska, Rafał Leszczyński, Ziemowit Pietraszek, Alicja Rogulska, Piotr Pyrzanowski, Jagoda Mlazga, Julia Lubańska, Emilia Kohn, Nikola Zając, Oliwia Gryta, Wioletta Piróg, Szymon Barański

w kategorii uczniowie klas II szkół podstawowych

I miejsce Karolina Milewska, Amelia Szczęsna  

II miejsce Szymon Dróżdż

III miejsce Nina Grabek

Wyróżnienie Filip Zieliński, Kacper Michalik, Kacper Zaborowski, Zuzanna Przyborowska, Tabiasz Pacelt, Malwina Dylińska, Igor Boguszewski,  Ola Tomasiak , Aniela Raszkiewicz, Małgorzata Koseska, Kalina Raszkiewicz

w kategorii uczniowie klas I szkół podstawowych

I miejsce Julia Miłobóg

II miejsce Marcel Gontarz

III miejsce Dawid Ciąćka, Hanna Wajs

Wyróżnienie Alicja Ufnał, Maja Konopko, Julia Gronek, Gabriela Gańko, Józef Ciołek, Wiktoria Kisiel, Paweł Kisiel, Karol Fos, Gabriela Kloch, Inga Jałocha, Lena Rynk

Wszystkim laureatom GRATULUJEMY, po nagrody zapraszamy do Biblioteki Publicznej Gminy Mińsk Mazowiecki z siedzibą w Stojadłach od 29.03.2021 r.