Safari moich marzeń

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w pasjonującym spotkaniu z podróżnikiem Robertem Gondkiem, które odbędzie się w piątek 20 maja o godz. 17:00 w świetlicy gminnej w Barczącej (ul. Prosta 1). WSTĘP WOLNY.

Podczas pokazu prowadzący opowie o swoich przygodach w Kenii i Tanzanii, m.in. o wędrówkach na pokryte lodowcami Kilimandżaro i Mount Kenya, spotkaniach z afrykańskimi zwierzętami, wspaniałej przyrodzie i tropikalnych przysmakach. To spotkanie, które prawdopodobnie zachęci niejedną osobę do podróży do Afryki.

plakat

Po spotkaniu będzie możliwość nabycia: książki lub ebooka o Afryce, zdjęć, t-shirtów, oryginalnych wyrobów afrykańskich.

Robert Gondek – podróżnik, fotograf i miłośnik Afryki. Odwiedził 20 afrykańskich państw. Autor licznych pokazów podróżniczych nagradzanych przez publiczność i jury podczas festiwali w Łodzi, Środzie Wielkopolskiej i Poznaniu. Swoje teksty publikował w magazynach National Geographic Traveler, Podróże, Poznaj Świat, NPM, czy All Inclusive. Autor książek: „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”, „Poradnik przed podróżą do Afryki – Tanzania, Kenia“.

W trakcie wydarzenia będą wykonywane zdjęcia w celu publikacji na stronie internetowej organizatora, w mediach społecznościowych i w miesięczniku gminnym.