Partnerzy 50-lecia Gminy

Firma Pasja Catering łączy w sobie zaangażowanie, profesjonalizm i dbałość o najwyższą jakość oferowanych usług.
Celem firmy jest tworzenie niezapomnianych przyjęć, które poprzez swoją oprawę, wyśmienity smak potraw oraz profesjonalną obsługę na długo pozostaną w Państwa pamięci.

Usługi, jakie Państwu oferują poparte są wieloletnim doświadczeniem, zdobytym na kierowniczych stanowiskach w najlepszych warszawskich restauracjach takich jak Foksal 19 czy Platinium oraz hotelach Inter-Continental, Hayyat, Brant oraz Narvil. Szef kuchni, Włodzimierz Drozd, pragnąc nieustannie poszerza swoja wiedzę i umiejętności, bierze udział w pokazach kulinarnych w firmie Unilever, szkoleniach oraz prestiżowych konkursach. 21 września 2013 r. wraz z zespołem restauracji Aruana zajęli pierwsze miejsce w konkursie Wine & Food Noble Night 2013 we wszystkich kategoriach.