Klub Maluszka – po raz ostatni

W miniony wtorek po raz ostatni spotkaliśmy się w Klubie Maluszka.
Przypomnieliśmy sobie ulubione zabawy Małych Klubowiczów, ale nie zabrakło również nowości.

Jak na porę letnią przystało, pojawiły się lody. Ale jakie wyjątkowe! Wszyscy po kolei prowadzili lodziarnię, wszyscy byli też klientami – lodożercami. Smaki były do wyboru do koloru. Przygotowaliśmy również lody dla domowników, które dzieci zabrały ze sobą.

Dzieci miały okazję sprawdzić się w nietypowej roli. Jako opiekunowie starali się nakarmić swoich podopiecznych. Jak im poszło? Rewelacyjnie. Było przy tym mnóstwo śmiechu.

Było też głośne czytanie bajeczek i wybór lektur do domu. Dzieci dokładnie poznały bibliotekę, swobodnie się po niej poruszają i wiedzą gdzie szukać najpiękniejszych bajeczek. Przystąpiły do programu “Mała książka – Wielki człowiek”, odebrały pakiety książeczek i upominków i zaczęły już zbierać naklejki, aby otrzymać tytuł Wspaniałego Czytelnika i otrzymać kolejne nagrody – niespodzianki.

Zapraszamy wszystkie dzieci do odwiedzania biblioteki.