Znajdziesz mnie w bibliotece

Czytelniku mam dla Ciebie ciekawą propozycję.
Zostań detektywem!

Po pierwsze odkryj rozwiązanie zagadki „Znajdziesz mnie w bibliotece”. Tropy- zadania będą od 10.05.2021 do 14.05.2021 roku pojawiać się na stronie internetowej i facebooku biblioteki. Rozwiązaniem zagadki będzie cytat składający się z 5 części. Wśród detektywów, którzy w sobotę 15.05.2021 roku do godziny 23:59 zamieszczą na facebooku w komentarzu prawidłowe, rozwiązanie zagadki rozlosujemy upominki. 

Po drugie szukamy skarbów, perełek w bibliotece. A jak?  To proste wypełnij formularz, napisz w nim o swojej ulubionej książce lub opisz książkę, którą polecasz, a my stworzymy mapę skarbów, perełek (książek) bibliotecznych. Wśród osób, które do soboty 15.05.2021 roku do godziny 23:59 prześlą formularz z propozycjami, rozlosujemy upominki. 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScbLYmPPYJWJ_UbJTlSj7eBQNQWJteMLpIQz8zkp1tBMiU3CA/viewform

Działania odbywają się w ramach TYGODNIA BIBLIOTEK 2021 okrzykniętego hasłem „Znajdziesz mnie w bibliotece”.

Plakat Zostań detektywem