Wyniki konkursu “Bajkowe święta Pippi Pończoszanki”

W grudniu biblioteka ogłosiła Gminny Konkurs Plastyczny “Bajkowe święta Pippi Pończoszanki”. Konkurs skierowany był do dzieci w wieku 3-6 lat z terenu gminy Mińsk Mazowiecki. Na konkurs wpłynęło 55 prac z oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej w Brzózem, Szkoły Podstawowej w Stojadłach, Szkoły Podstawowej w Starej Niedziałce, Szkoły Podstawowej w Zamieniu oraz z Przedszkola w Nowych Osinach. Komisja konkursowa w składzie p. Jolanta Damasiewicz, p. Teresa Okrzeja i p. Urszula Mastalerz, dokonała oceny prac i wyłoniła zwycięzców. 

Laureatami Gminnego Konkursu Plastycznego “Bajkowe święta Pippi Pończoszanki” zostali wszyscy uczestnicy konkursu. Komisja konkursowa doceniła oryginalność prac, staranne wykonanie, wkład pracy i zaangażowanie uczestników.

Zwycięzców wraz z rodzicami zapraszamy po odbiór nagród od środy 21.01.2021 roku w godzinach otwarcia Biblioteki.

Gratulujemy!