Wirtualne Targi Książki

Trwają Wirtualne Targi Książki Empiku. To literackie wydarzenie jesieni odbywa się w dniach 13-26 października. Na uczestników czekają liczne premiery oraz spotkania z polskimi i zagranicznymi autorami.

Już 13 października o godz. 18:00 spotkanie z Jerzym Bralczykiem oraz Michałem Ogórkiem, autorami książki „A bodaj Ci nóżka spuchła, czyli co śmieszyło i śmieszy”. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na https://Facebook.com/empikcom.

14 października o godz. 19:00 odbędzie się webinar „Czuła przewodniczka”, który poprowadzi Natalia de Barbaro, autorka książki „Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie”książka dostępna w naszej bibliotece.

Rejestracja na spotkanie tutaj.

Webinar Czuła przewodniczka

Źr. www.empik.com/empikultura