Spotkanie z p. Zofią Stanecką

Znana i lubiana, najczęściej kojarzona w serią książek o Basi, ale spod jej pióra wyszły także takie pozycje jak “Robot Robert”, “Kto polubi Trolla”, “Baśń o świętym spokoju”. 12 maja Zofia Stanecka zagościła w Bibliotece podczas spotkania autorskiego. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas III Szkoły Podstawowej

w Starej Niedziałce i Szkoły Podstawowej w Janowie w sumie ponad 70 osób. Spotkanie odbyło się w formie online, p. Zofia Stanecka odczytała uczniom fragment opowiadania, wyjaśniła dzieciom, kim jest pisarz, gdzie i jak pracuje, jakie są jego atrybuty. Ciekawym punktem spotkania były warsztaty, uczniowie pod kierunkiem pisarki budowali opis postaci i tworzyli krótkie teksty literackie. Spotkanie odbyło się w ramach Tygodnia Bibliotek pod hasłem “Znajdziesz mnie w bibliotece”.

kolaż zdjęć. Na zdjęciach spotkanie autorskie online z p. Zofią Stanecką.