Podsumowań ciąg dalszy

Podsumowanie zaczniemy od wyników dwóch konkursów.

W listopadzie Biblioteka zaprosiła pełnoletnich mieszkańców gminy Mińsk Mazowiecki do udziału w Gminnym Konkursie Fotograficznym “Ślady wolności w Gminie Mińsk Mazowiecki”. Na konkurs wpłynęła 1 praca, która spełniała wymogi formalne. Laureatem konkursu została p. Aleksandra Rozbicka, która otrzymała dyplom i nagrody o wartości 150 złotych ufundowane przez Bibliotekę Publiczną Gminy Mińsk Mazowiecki z siedzibą w Stojadłach.

Gratulujemy!

Drugi konkurs Internetowa Gra Wiejska “Niepodległa” również odbył się w listopadzie. Jego organizatorami była Biblioteka Publiczna Gminy Mińsk Mazowiecki z siedzibą w Stojadłach, Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Stojadłach, 1 Mazowiecka Drużyna Harcerzy „Szturm” im. hm. RP S. Sedlaczka ze Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, OSP w Stojadłach, OSP w Brzózem. Patronat nad konkursem objął Wójt Gminy Mińsk Mazowiecki p. Antoni Janusz Piechoski. Gra została przeprowadzona w internecie na stronie internetowej biblioteki, szkoły, profilu facebookowym OSP i ZHR od 11 do 30 listopada.

Gra internetowa „Niepodległa” została otworzona 359 razy, w konkursie wzięło udział 28 osób, które udzieliły odpowiedzi na poszczególnych punktach na mapie. Maksymalnie uczestnik mógł zdobyć 38 punktów.

Podsumowanie

I miejsce p. Mateusz Rek 35 punktów

II miejsce p. Katarzyna Rosochacka 31 punktów

III miejsce p. Jakub Bareja 28 punktów

Laureaci otrzymali „Kasztanki Piłsudskiego” oraz gadżety. Sponsorem nagród jest Gmina Mińsk Mazowiecki i Biblioteka Publiczna Gminy Mińsk Mazowiecki z siedzibą w Stojadłach.

Wyróżnienia

p. Krzysztof Szulc, p. Piotr Deneko, p. Łukasz Kuć, p. Piotr Humięcki.

Gratulujemy!

Kolaż zdjęć laureatów konkursu fotograficznego i gry internetowej.
Laureaci konkursów
Kolaż zdjęć laureatów konkursu fotograficznego i gry internetowej
laureaci konkursów