Pippi Pończoszanka podsumowanie

Udało się! Ostatnia laureatka konkursu “Bajkowe święta Pippi Pończoszanki” odebrała nagrodę. Czas podsumować konkurs, na który wpłynęło 56 prac dzieci w wieku 3-6 lat z Publicznego Przedszkola “Akwarelka” w Nowych Osinach, Szkoły Podstawowej w Brzózem, Szkoły Podstawowej w Stojadłach, Szkoły Podstawowej w Starej Niedziałce i Szkoły

Podstawowej w Zamieniu. Komisja konkursowa długo zastanawiała się nad werdyktem, ale zgodnie postanowiła nagrodzić wszystkich uczestników. Nagrody w konkursie ufundowała Biblioteka Publiczna Gminy Mińsk Mazowiecki z siedzibą w Stojadłach. Prace konkursowe można było oglądać na wystawie w grudniu, styczniu i lutym. Zapraszam do obejrzenia filmu z pracami dzieci oraz książeczki ze zdjęciami laureatów.

Film prezentuje prace dzieci.
Book titled 'Gminny Konkurs Plastyczny 'Bajkowe święta Pippi Pończoszanki''Read this book made on StoryJumper