Partnerzy 50-lecia Gminy

Wsparcie lokalnych firm pozwoliło nam zorganizować tak wspaniałe wydarzenie jakim jest jubileusz Gminy Mińsk Mazowiecki. Dzięki dofinansowaniu jakie otrzymaliśmy od przedsiębiorców, będą Państwo mogli się bawić przy muzyce na żywo z gwiazdami wielkiego formatu. Zapraszamy również wszystkich do strefy zabawy dla dzieci, strefy zdrowia i relaksu, będziecie mogli Państwo skorzystać ze stoisk gastronomicznych, obejrzeć sprzęt wojskowy czy wziąć udział w konkursach z nagrodami.


Jako pierwszą przedstawiamy firmę RUTA Transport, która istnieje na rynku od ponad 37 lat. To rodzinna firma z Mińska Mazowieckiego specjalizująca się w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym neutralnych materiałów sypkich luzem w silosach. Spółka dysponuje flotą liczącą 175 zestawów drogowych, zatrudnia 250 pracowników i współpracuje z ponad setką klientów w całej Europie. W nowoczesnym kompleksie biurowo-serwisowym oferuje serwis naczep silosowych Spitzer Silo-Fahrzeugwerke oraz myjnię silosów i cystern. Poza działalnością handlową Ruta Transport angażuje się w akcje społeczne.

logo firmy RUTA