Partnerzy 50-lecia Gminy – c.d.

Kolejnym partnerem wspierającym obchody 50-lecia Gminy jest firma Awenta.

Awenta E.W.A. Sp.J. powstała w 1989 r. Od samego początku działalności jest to niezależne przedsiębiorstwo rodzinne.
Produkty  firmowe są dostępne w krajach Europy, Azji, Afryki i Ameryki Północnej. Najczęściej są to wyroby marki Awenta, ale nierzadko można je znaleźć pod tzw. markami własnymi sieci DIY (np. Castorama, Leroy Merlin) i autoryzowanych dystrybutorów.
Firma produkuje  i oferuje elementy systemów wentylacyjnych z tworzyw sztucznych i metali:
`• wentylatory,
• kratki i zakończenia,
• systemy kanałów i złączek.
Gamę dopełniają produkty rewizyjne:
• drzwiczki,
• maskownice,
• klapy.
W 2021 roku, powstała marka Awenta PRO, w której ofercie znajdują się systemy rekuperacji:
• centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła,
• skrzynki rozdzielcze i rozprężne,
• systemy kanałów, złączek oraz akcesoria, które w całości tworzą kompletne rozwiązania wentylacji z odzyskiem ciepła.
Marki Awenta i Awenta PRO  kojarzone są przez klientów i potencjalnych odbiorców z produktami o wysokiej jakości, racjonalnych cenach i uwierzytelnionej niezawodności.
Rozsądna, zrównoważona i długoterminowa polityka pozwala firmie zdobywać nowe rynki zbytu  zarówno w Polsce, jak i za granicą. Oferowane produkty można znaleźć zarówno w sieciach DIY i na rynku sprzedaży tradycyjnej.
Powyższe wyroby wytwarzane są z najwyższych jakościowo surowców i komponentów dostarczanych przez znanych i cenionych producentów.
Awenta jest bezpośrednio zaangażowana we wszystkie etapy powstawania i rynkowej obecności produktów: projektowanie uwzględniające aktualne potrzeby klientów i użytkowników, specjalistyczne badania we własnym, nowocześnie wyposażonym laboratorium, produkcja oraz wprowadzenie na rynek i obsługa posprzedażowa.
Nad wszystkim czuwają ludzie. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników na wszystkich szczeblach, jak również zaangażowanym w profesjonalne dotarcie do klienta dystrybutorom, produkty Awenty zyskały najwyższe zaufanie i są obecne w milionach domów na całym świecie.

logo awenta
logo Awenta Pro