Partnerzy 50-lecia Gminy

Bank Spółdzielczy w Mińsku Mazowieckim należy do grupy największych banków spółdzielczych w Polsce. Wieloletnie doświadczenie i wiedza, oraz znajomość środowiska i jego mieszkańców sprawia, że jest bankiem stabilnym, przygotowanym na przemiany społeczne i gospodarcze. Obszar działania Banku obejmuje teren całego kraju.

https://www.bsminskmaz.pl/

Profesjonalizm i długoletnie doświadczenie (działalność od 1924 roku) uczyniły Bank silnym
i uniwersalnym. Największym atutem jest gwarancja szybkiej i prostej procedury podejmowania decyzji, oraz trafne rozeznanie potrzeb  lokalnego rynku.

Terytorialne rozmieszczenie placówek, pozwala na zachowanie bliskości z otoczeniem. Bank od lat tworzy partnerskie stosunki z liczną grupą klientów indywidualnych, rolników, przedsiębiorców i Jednostek Samorządu Terytorialnego z terenu wsi, oraz mniejszych i większych miast, nie zapominając o jakości i przestrzeganiu zasad dobrej praktyki bankowej. Dysponując najcenniejszym narzędziem, jakim jest bezpośredni udział w rynku lokalnym i bieżąca ocena jego potrzeb, Bank stara się aktywnie wspierać lokalne przedsięwzięcia, w tym inicjatywy społeczne i charytatywne, pobudzać przedsiębiorczość i stymulować rozwój gospodarczy regionu.

Misją Banku jest świadczenie profesjonalnych, kompleksowych i bezpiecznych usług bankowych, dostosowanych do potrzeb rynku i społeczności lokalnej.

Bank Spółdzielczy w Mińsku Mazowieckim to gwarancja atrakcyjnej oferty, miłej i profesjonalnej obsługi, oraz indywidualnego podejścia do każdego Klienta.