Nowy Rok i nowości

W ostatnim miesiącu na półkach w bibliotece pojawiło się ponad 100 nowości! Dla dzieci i młodzieży polecam książki narodzone w konkursie polskiej sekcji IBBY: “Orkan depresja” Nowak i “Zielone piórko Zbigniewa. Skarpetki kontratakują!” Bednarek oraz przepiękne książki Iwony Chmielewskiej.

Dla miłośników seriali i filmów: “Gambit królowej” Tevisa, “Ruchomy zamek Hauru” Jonesa, “Unorthodox. Jak porzuciłam świat ortodoksyjnych Żydów” Feldmana. Dla tych co lubią podróże bliskie i dalekie: “Podróżnicy: wielkie wyprawy Polaków” Fedorowicza, “Kuba. Gorzki smak cygar” Hoły, “Indie. Podróże egzotyczne dla kobiet (i mężczyzn)” Skiby, “Pięć Stawów. Dom bez adresu” Sabały- Zielińskiej.  Mamy także sporo książek związanych z programowaniem: “Programowanie z Ozobotem: kolorowe kody”, “Programowanie z Minecraftem dla dzieci: poziom podstawowy”, “Programowanie dla dzieci: projektuj i animuj swoje gry w scratchu. T. 2”. A na koniec książka, której zakup zaproponowała czytelniczka za pośrednictwem strony internetowej “Chłopiec z lasu” Cobena i a także najnowsze książki Bondy, Puzyńskiej. 

Nowości w bibliotece. Kolaż zdjęć z nowościami literatura piękna dla dorosłych.
Nowości w bibliotece