Nowe zasady wypożyczania obowiązujące od 15.03

Szanowni Czytelnicy 

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w województwie mazowieckim Biblioteka Publiczna Gminy Mińsk Mazowiecki z siedzibą w Stojadłach, wprowadza nowe zasady wypożyczania, które będą obowiązywały od 15.03.  

Po pierwsze zamów- Zadzwoń do nas 25-758-03-52 lub napisz e-maila gbpminskmazowiecki@onet.eu, podaj numer swojej karty bibliotecznej lub imię i nazwisko oraz numer telefonu, złóż zamówienie na wybrane książki.

Po drugie- Biblioteka powiadomi Cię o skompletowaniu zamówienia, wspólnie ustalimy termin i godzinę odbioru zamówionych książek.

Po trzecie- Przygotowane zamówienie odbierz przy wejściu do budynku szkoły w wyznaczonym dniu i o wyznaczonej godzinie! Podczas odbioru książek możesz również zwrócić wypożyczone wcześniej książki.

Przypominamy o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa.

  • Czytelnicy przychodzący do biblioteki zobowiązani są do noszenia  maseczek, rękawiczek i dezynfekcji rąk oraz do zachowania bezpiecznej odległości między sobą. (2 m)
  • Książki i czasopisma zwracane przez czytelników będą poddawane obowiązkowej kwarantannie na okres 3 dni.
  • Wszystkie ograniczenia zostają wprowadzone w trosce o bezpieczeństwo użytkowników i pracowników biblioteki.

Nowe zasady wypożyczania obowiązują od 15.03 Po pierwsze zamów- Zadzwoń do nas 25-758-03-52 lub napisz e-maila gbpminskmazowiecki@onet.eu, podaj numer swojej karty bibliotecznej lub imię i nazwisko oraz numer telefonu, złóż zamówienie na wybrane książki.  Po drugie- Biblioteka powiadomi Cię o skompletowaniu zamówienia, wspólnie ustalimy termin i godzinę odbioru zamówionych książek.  Po trzecie- Przygotowane zamówienie odbierz przy wejściu do budynku szkoły w wyznaczonym dniu i o wyznaczonej godzinie! Podczas odbioru książek możesz również zwrócić wypożyczone wcześniej książki.