Konstytucja 3 Maja

Szkoła Podstawowa im. Ks. A. Tyszki w Janowie, Szkoła Podstawowa im. Rodziny Sażyńskich w Starej Niedziałce oraz Biblioteka Publiczna Gminy Mińsk Mazowiecki z siedzibą w Stojadłach zaprosiła mieszkańców Gminy Mińsk Mazowiecki do udziału w konkursach, aktywnościach związanych z Konstytucją

3 Maja. Komisja konkursowa w składzie: p. Jolanta Damasiewicz- sekretarz Gminy Mińsk Mazowiecki, p. Ewa Olszewska- nauczycieli muzyki i plastyki, p. Małgorzata Komorowska- nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie, dokonała oceny praz konkursowych. Znamy już wyniki konkursów

Konkurs Pieśni Patriotycznej “Na rodzinną nutę”

I miejsce Aniela i Kalina Raszkiewicz

II miejsce Nina Grabek

III miejsce Karolina Rosochacka

Konkurs plastyczny “Kartka okolicznościowa w 230. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja”

I miejsce Karolina Rek

II miejsce Wiktoria Kowalska

III miejsce Aleksandra Madej

Konkurs Fotograficzny “Patriotyzm XXI wieku “

I miejsce Manuela Wajs

II miejsce Arkadiusz Jagliński

III miejsce Anna Jaglińska

Gratulujemy i zapraszamy 21.05.2021 r. do Biblioteki po odbiór nagród rzeczowych ufundowanych przez IPN i Kancelarię Sejmu.