Konkurs recytatorski „Warszawska Syrenka”

Biblioteka Publiczna Gminy Mińsk Mazowiecki zaprasza uczniów szkół gminnych do udziału w 45. edycji Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”. Pierwsze etapy to przesłuchania szkolne, gminne i powiatowe:

• do 11 marca 2022 r. – eliminacje w poszczególnych szkołach gminnych;
  • 15 marca, godz. 10.00 – eliminacje gminne w Bibliotece Publicznej Gminy Mińsk Mazowiecki zs. w Stojadłach;
  • 24 marca, godz. 9.00 – eliminacje powiatowe w Miejskim Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim.

Wyłonieni zwycięzcy zmierzą się w finale, który odbędzie się 9 i 10 kwietnia 2022 r.
w siedzibie Mazowieckiego Instytutu Kultury w Warszawie. Zwieńczeniem konkursu będzie koncert finałowy laureatów tegorocznej edycji 24 kwietnia, również w siedzibie MIK.

plakat Konkurs recytatorski

Więcej informacji na stronie organizatora konkursu:
www.mik.waw.pl/zapraszamy-do-udzialu-w-45-konkursie-recytatorskim-warszawska-syrenka.