Konkurs recytatorski Warszawska Syrenka 2015

Powiększ obraz

W dniu 24 marca w Bibliotece Publicznej Gminy Mińsk Mazowiecki z/s w Stojadłach odbył się etap gminny konkursu recytatorskiego Warszawska Syrenka. Do rywalizacji stanęli uczniowie ze szkół podstawowych oraz gimnazjów naszej gminy. Nagrody główne oraz dyplomy otrzymali Tatiana Celińska z klasy II z Zamienia, Borys Mierzejewski z klasy IV z Marianki i Michał Płochocki gimnazjalista ze Stojadeł. Zwycięzcy będą reprezentować gminę  w etapie powiatowym  w dniu 2 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim.
Pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia.
Podczas konkursu recytatorskiego zaprezentowane zostały prace plastyczne dzieci ze świetlicy szkolnej w Stojadłach. Prace przedstawiały Warszawską Syrenkę i stały się motywem dekoracyjnym konkursu recytatorskiego. Za najciekawsze Syrenki nagrody otrzymali : Weronika Karkowska  i Martyna Żeberek z klasy I oraz Wojciech Proniewicz z  klasy II.