Konferencja „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie”

Przed nami 15. Międzynarodowa Konferencja „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie” – największe w Polsce wydarzenie dotyczące kwestii zagrożeń i bezpieczeństwa online. Skierowana jest do przedstawicieli instytucji edukacyjnych, organizacji pozarządowych, administracji publicznej, wymiaru sprawiedliwości oraz branży internetowej.

W dniach 20-21 września odbędą się sesje plenarne nadawane na żywo, 22-24 września będzie można wziąć udział w 15 sesjach warsztatowych. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Organizatorami konferencji są: Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), które tworzą NASK Państwowy Instytut Badawczy i Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę oraz niemieckie konsorcjum klicksafe. Centrum jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Współorganizatorem wydarzenia jest ITU (Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny), głównym partnerem – Fundacja Orange. Partnerami Konferencji jest Google i Librus.

Więcej informacji na stronie:

https://konferencja.saferinternet.pl/