Gminny Konkurs Recytatorski “Wiersze, które lubimy”

Biblioteka przy współpracy ze Szkołą Podstawową im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zamieniu oraz p. Przemysławem Wojdą Przewodniczącym Rady Gminy Mińsk Mazowiecki zapraszają do udziału w Gminnym Konkursie Recytatorskim “Wiersze, które lubimy”. Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-III  Szkół Podstawowych z terenu Gminy Mińsk Mazowiecki. Nagrania recytacji należy przesłać do 08.03.2021 roku na adres bkonkurs@onet.eu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. 

Szczegółowe informacje w zakładce konkursy 

https://www.bp-gminamm.pl/wp-content/uploads/2021/02/REGULAMIN-GMINNEGO-KONKURSU-RECYTATORSKIEGO.pdf

Plakat z informacjami o gminnym konkursie recytatorskim "Wiersze, które lubimy" dla klas 1-3 szkół podstawowych , organizatorzy, czas trwania, regulamin
Konkurs recytatorski