Gminne Obchody Dnia Języka Ojczystego

Biblioteka przy współpracy ze Szkołą Podstawową im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zamieniu oraz p. Przemysławem Wojdą Przewodniczącym Rady Gminy Mińsk Mazowiecki zapraszają do wspólnego świętowania gminnych obchodów Dnia Języka Ojczystego. Dla najmłodszych uczniów klas I-III Szkół Podstawowych z terenu Gminy Mińsk Mazowiecki  konkurs recytatorski, szczegółowe informacje w zakładce konkursy https://www.bp-gminamm.pl/wp-content/uploads/2021/02/REGULAMIN-GMINNEGO-KONKURSU-RECYTATORSKIEGO.pdf

Dla uczniów klas IV-VI spotkanie autorskie online z pisarzem, autorem powieści “Skrzynia Władcy Piorunów” Marcinem Koziołem. Dla młodzieży i osób dorosłych literacka gra internetowa “Śladami Noblistów”. Zapraszamy i zachęcamy do udziału. 

plakat informacja o gminnych obchodach dnia języka ojczystego. Organizatorzy, data, działania
Dzień języka ojczystego