Biblioteka dla Seniora

Biblioteka dla Seniora. W ofercie biblioteki mamy książki, których treści dopasowane do grupy wiekowej odbiorców 55+, posiadają one także duży, wygodny druk, który ma wspomóc czytanie. Książki z dużą czcionką dodatkowo mają nieco większy format, wyraźną czcionkę i odcień papieru, który ułatwia czytania.

Od lipca w ofercie biblioteki znalazło się także czasopismo “Gazeta senior”, to codzienne źródło wiadomości i propozycji dedykowanych seniorom – zdrowie, turystyka, finanse, kultura, wydarzenia, oferty dla seniorów. Czasopismo można wypożyczyć na 7 dni. W ofercie biblioteki znajduje się jeszcze 19 innych tytułów czasopism, magazynów. Oferujemy także naszym Czytelnikom pomoc przy obsłudze komputera (programów, facebooka, poczty e-mailowej itp.).

Kolaż zdjęć, zdjęcia przedstawiające wystawkę czasopism w bibliotece, książki z duzym drukiem oraz miesięcznik gazeta senior