Spotkanie z Kicią Kocią

W styczniu do Przedszkola Publicznego w Nowych Osinach i Szkoły Podstawowej w Mariance zawitał niezwykły gość! Na nasze zaproszenie przyjechała Kicia Kocia – bohaterka bajek Anity Głowińskiej o rezolutnej kotce i jej przyjaciołach.

Warsztaty poprowadziła Bajanka (Monika Skikiewicz) – logopeda, pedagog, dziecięca instruktorka teatralna. Podczas spotkania zaprosiła dzieci do pokoiku Kici Koci, w którym mogły pobudzić swoją wyobraźnię, pobawić się gestem, ruchem, słowem, książką. Wydarzenie było również okazją do poznania

zasad, którymi powinniśmy się kierować w życiu, będących przesłaniem kolorowych książeczek.

Po zakończonych warsztatach każde dziecko otrzymało dyplom Przyjaciela Kici Koci oraz autograf.

Dla tych, którzy chcą poznać przygody Kici Koci, polecamy książki z serii dostępne w naszej bibliotece:

Kicia Kocia / Anita Głowińska

Kicia Kocia i Nunuś / Anita Głowińska