Zaproponuj zakup

Czytelniku, Czytelniczko!

Chcemy, by nasi Czytelnicy mieli realny wpływ na ofertę Biblioteki dlatego zapraszamy Państwa do współtworzenia księgozbioru biblioteki!

Jeśli w naszym zasobie bibliotecznym nie możesz znaleźć interesującej Cię pozycji lub masz pomysł co powinno znaleźć się w naszym księgozbiorze, wypełnij poniższy formularz online.

Zakupy będziemy realizować w miarę możliwości finansowych i dostępności tytułów na rynku wydawniczym.

 

 

12 myśli na temat “Zaproponuj zakup

  1. Dziękujemy za propozycję.Przy najbliższych zakupach nabędziemy do biblioteki Pani propozycję.
   Pozdrawiamy i czekamy na kolejne

 1. Żyjemy dziś w trudnych czasach i Ja proponuje książki bardziej dla kobiet jako poradniki czy książki psychologiczne takie jak: “Kobiety, które kochają za bardzo” Norwood Robin, “Jak przestać się martwić” Tallis Frank czy “Jak kierować myślami? O mocy hipnoterapii i odzyskiwaniu kontroli nad życiem” Von Berlepsch Thimon, Blitzer Lisa

  1. Dziękujemy za propozycje. Przy najbliższych zakupach nabędziemy do biblioteki “Jak przestać się martwić”. Pozdrawiamy i czekamy na kolejne.

 2. Warto czasem uciec gdzieś daleko? Warto zostawić wszystko za sobą, by rozpocząć nowe życie? “Ucieczka z kraju kobiet” Dominika Wanga odpowie na to pytanie.

  1. Dziękujemy za propozycję zapraszamy do biblioteki po książkę, którą można już wypożyczać.

 3. Żywiciel – Ellis Deborah
  Książkę bardzo potrzebuję na zajęcia z kołem czytelniczym-polecana przez CEO.
  „Żywiciel” to opowieść o lojalności, harcie ducha, przyjaźni i sile życia w niezwykłych warunkach.
  Pierwsza część przetłumaczonej na 25 języków trylogii autorstwa Deborah Ellis, kanadyjskiej pisarki i działaczki na rzecz pokoju, laureatki jednego z najważniejszych wyróżnień w świecie literatury dziecięcej – Sweden’s Peter Pan Prize oraz wielu innych nagród. Dochody z trylogii „Żywiciel” przekazuje na pomoc mieszkańcom terenów objętych kryzysem.

  1. Książka została wydana w 2016 roku, staramy się nabywać do biblioteki nowości wydawnicze (książki wydane w 2019, 2020 i 2021 roku). Jednakże będziemy miały na uwadze Pani propozycje.

  1. Dziękujemy za propozycję, przy najbliższych zakupach nabędziemy zaproponowaną pozycję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *